Jeden svět 2017 vyzývá: Nezapomínejme na sílu spolupráce. Bude u toho opět Effeta.

Jeden svět 2017 vyzývá: Nezapomínejme na sílu spolupráce. Bude u toho opět Effeta.

V nejbližší době najdete výrobky klientů Effety na přehlídce Jarmark neziskovek v rámci festivalu dokumentů Jeden svět. Prezentaci této nejstarší brněnské charitní služby, která pomáhá  lidem s mentálním postižením a autismem můžete navštívit 3. dubna v odpoledních hodinách na Fakultě sociálních studií v Brně. U stánku si také můžete vyrobit vlastní originální button (placku se špendlíkem). Těšíme se na Vás!

Mezinárodní festival dokumentárních filmů o lidských právech Jeden svět, který pořádá obecně prospěšná společnost Člověk v tísni přináší téměř padesát dokumentů českých a zahraničních tvůrců.  Letošní téma festivalu „Umění spolupráce“ připomíná  hodnotu společného úsilí a sdílení. Diváci se mohou těšit na debaty po filmech s tvůrci a odborníky. Na žáky a studenty čeká pod záštitou SVČ Lužánky, speciálně vybraná nabídka pro  školy.

Doprovodná akce Jednoho světa Jarmark neziskovek se koná 3. dubna 2017 v odpoledních hodinách na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity v Brně, Joštova 10. Denní stacionář Effeta se účastní doprovodného programu Jednoho světa již po čtvrté.

Jarmark neziskovek v roce 2014 (fotogalerie)

www.jedensvet.cz/brno

Související akce