Hrajeme divadlo! Máte chuť se přidat?

Hrajeme divadlo! Máte chuť se přidat?

V Diecézní charitě Brno mají již několik let tradici divadelní workshopy a veřejná představení hrané lidmi bez domova. Cílem je zvýšení jejich sociálních a komunikačních dovedností, nalezení nového způsob realizace. Novinkou je nápad na zapojení lidí i z dalších služeb - seniorů, mládeže, lidí s mentálním postižením, cizinců, lidí s odlišnou kulturou a různým vnímáním světa, lidí, kteří mají chuť projevit svoji fantazii a kreativitu. Více najdete v inzerátu

2015 601Jelikož se v rámci Služeb pro lidi bez domova osvědčilo spojení s kreativními a aktivizačními činnostmi (divadlo FORUM, integrační workshopy divadelní improvizace) oslovujeme Vás s nabídkou pro zapojení Vašich klientů v rámci volnočasových aktivit napříč všemi charitními sociálními službami.

Od dubna 2017 začínáme s našimi uživateli a jejich přáteli tvořit další, v pořadí již třetí divadelní aktivitu, Půjde o autorský divadelní komorně laděný KABARET. Na jevišti se tak mohou potkat při společné práci lidé s rozmanitými specifickými potřebami z našich charitních služeb, senioři, mládež, lidé bez domova, lidé s mentálním postižením, cizinci, lidé s odlišnou kulturou a různým vnímáním světa.

Jedná se  o Repolero, kde se střídá šanson-improvizovaný výstup (s pointou), lidově scénka- autorské čtení - max. délka do 60 min. V pásmu by měly zaznít 4 písně, být 4 scénky a 4 autorské vstupy (četba, přednes)

Hledáme:

  • herce (stačí mít chuť hrát),
  • zpěváky (stačí mít chuť zpívat),
  • Hledáme ty, kteří třeba píší do šuplíku (poezii či prózu),
  • Hledáme také ty, kdo rádi čtou před posluchači své či jiné texty prózy nebo poezie,
  • Hledáme ty, kteří hrají na nějaký hudební nástroj (nejlépe klavír, harmonika, popř. kytara),
  • Hledáme lidi s fantazií a chutí jít do toho s námi.

Neprobíhá žádný konkurz, stačí zájem klienta !!!!!

Bližší informace podáme na telefonním čísle: 733 755 980

Těšíme na spolupráci a věříme, že idea společného charitního divadelního díla Vás oslovila.

Jaromír Strahovský