25. výročí DCHB

Osobní asistent pro lidi s mentálním postižením v Chráněném bydlení

Místo výkonu: Gorkého 34, Brno
Nástup: dle dohody
Výběrové řízení: Ano
Kontaktní osoba: Mgr. Ludmila Pavlišová

Náplň práce:

  • osobní asistence v nepřetržitém provozu chráněného bydlení
  • poskytování pomoci a podpory lidem s lehkým až těžkým mentálním postižením vč. kombinace s autismem nebo smyslovými vadami v oblasti přípravy stravy, péče o domácnost, osobní hygieny, při volnočasových aktivitách, při uplatňování práv, oprávněných zájmů a při obstarávání osobních záležitostí
  • vedení dokumentace o poskytování služby
  • nástup dle dohody
  • plný nebo zkrácený úvazek

Požadujeme:

  • samostatnost, zodpovědnost, osobní zralost
  • schopnost týmové spolupráce
  • motivaci k práci s cílovou skupinou, kladný vztah k lidem s postižením
  • znalost práce na PC
  • trestní bezúhonnost
  • dobrý zdravotní stav
  • výhodou: vzdělání a praxe v oboru, řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • smysluplnou a obohacující práci v příjemném kolektivu
  • možnost profesního i osobního růstu
  • finanční ohodnocení 7. platová třída
  • stravenky
  • možnost podílet se na procesu rozdělování pracovních směn
  • 5 týdnů dovolené a 1 týden dodatkové dovolené
  • další vzdělávání

Přihlášku ve formě životopisu a motivačního dopisu zasílejte včetně na adresu: XrqvV.~6LToB4~2938Es-Z29g

Vybraní uchazeči budou pozváni k ústnímu pohovoru.

Kontaktní osoba: Mgr. Ludmila Pavlišová, 733 676 797, XrqvV.~6LToB4~2938Es-Z29g.