25. výročí DCHB

Osobní asistent pro službu sv. Rafaela

Místo výkonu: Žižkova 3, 602 00 Brno
Typ vztahu: Částečný úvazek
Nástup: Ihned
Výběrové řízení: Ano
Kontaktní osoba: Petr Čevelík

Náplň práce:

  • osobní asistence v domácnosti uživatele či jiném přirozeném prostředí
  • poskytování pomoci a podpory lidem s lehkým až středním mentálním postižením v oblasti péče o vlastní osobu, doprovázení, péče o domácnost
  • vedení dokumentace uživatelů
  • nástup možný ihned
  • 0,3 - 0,8 úvazek

Požadujeme:

  • vzdělání dle zákona č. 108/2006 Sb.
  • samostatnost, zodpovědnost, osobnostní zralost
  • motivaci k práci s cílovou skupinou
  • znalost práce na PC
  • trestní bezúhonnost
  • dobrý zdravotní stav
  • výhodou: praxe v oboru, řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • samostatnou práci v zavedené a stabilní organizaci
  • zaměstnanecké benefity – příspěvek na stravování, sociální fond
  • 5 týdnů dovolené a 1 týden dodatkové dovolené
  • možnost seberealizace a profesního růstu
  • práci v mladém kolektivu
  • flexibilní pracovní doba

Přihlášku ve formě životopisu a motivačního dopisu zasílejte do 31. 3. 2017 na adresu: ~8skV-4WH9Ex5W7%WkvDRW7r

První kolo výběrového řízení se uskuteční 3. 4. 2017 formou výběru ze životopisů bez přímé účasti uchazečů. Vybraní uchazeči budou kontaktováni a pozváni na druhé kolo ve formě ústního pohovoru.

Kontaktní osoba: Petr Čevelík, vedoucí – tel. 731 646 869, ~8skV-4WH9Ex5W7%WkvDRW7r