25. výročí DCHB

Pracovník/-ce v sociálních službách - instruktor/-ka

Místo výkonu: Staňkova 47, Brno
Typ vztahu: Plný úvazek
Nástup: ihned nebo dle dohody
Výběrové řízení: Ano
Kontaktní osoba: Mgr. Monika Žewucká

Náplň práce:

  • přímá práce s klientkami a dětmi azylového domu
  • realizace sociálně integračních, rozvojových a osvětových programů, organizace smysluplného vyplnění volného času
  • spolupráce při organizaci prezentačních akcí, komunikace se spolupracujícími organizacemi
  • podpora klientek při školní přípravě dětí
  • účast na poradách, intervizích a supervizích
  • administrativní práce související s poskytováním služby

Požadujeme:

  • střední vzdělání v oboru nebo absolvovaný akreditovaný kvalifikační kurz dle zákona č.108/2006 Sb.
  • trestní bezúhonnost
  • kladný vztah k dětem
  • spolehlivost, zodpovědnost, schopnost samostatné i týmové práce
  • tvořivost a manuální zručnost
  • praxe v oboru vítána, pedagogické vzdělání výhodou

Nabízíme:

  • práci na celý úvazek, dobré platové ohodnocení
  • nástup okamžitě, případně dle dohody
  • pracovní dobu střídavě v dopoledních i odpoledních hodinách
  • příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • smysluplnou, samostatnou a kreativní práci
  • osobní rozvoj a možnost profesního růstu – vzdělávání, supervize
  • 5 týdnů dovolené, stravenky

V případě Vašeho zájmu o nabízenou pracovní pozici zašlete profesní životopis nejpozději do 26. 7. 2017 na adresu ZlzjGK6j9hkmYZhaa8kmb. Případné doplňující informace podá vedoucí zařízení Monika Žewucká, tel.: 735 145 359, 549 122 961.