25. výročí DCHB

Právní poradce

Místo výkonu: tř. Kpt. Jaroše 9
Typ vztahu: Plný úvazek
Nástup: duben 2017
Výběrové řízení: Ano

Nevládní nezisková organizace Diecézní charita Brno, služba Celsuz – Odborné sociální poradenství do svého týmu novou kolegyni / nového kolegu na pozici právní poradce/poradkyně.

Náplň práce:

  • poskytování právního poradenství v oblasti občanského, rodinného a pracovního práva
  • poskytování poradenství v oblasti dluhové problematiky ve spolupráci s dluhovou poradkyní
  • účast na poradách, intervizích a supervizích
  • administrativní práce související s poskytováním služby

Požadujeme:

  • ukončené právní vzdělání
  • základní orientaci v legislativě (občanský zákoník, zákoník práce a další)
  • znalost správního práva a orientaci v legislativě týkající se oblasti dluhové problematiky (exekuce, insolvenční zákon, apod.)
  • ochotu dále se rozvíjet a vzdělávat v této oblasti
  • dobré komunikační schopnosti, samostatnost, flexibilitu a aktivní přístup
  • dobrou znalost práce na PC (OS, kancelářské balíky)
  • trestní bezúhonnost
  • předchozí zkušenost s prací v neziskové organizaci na obdobné pozici výhodou

Nabízíme:

  • práci na 1,0 úvazek (do konce roku 2017, s výhledem prodloužení)
  • příjemné pracovní prostředí, dobré technické zázemí a přátelský kolektiv
  • smysluplnou, zodpovědnou a samostatnou práci
  • osobní rozvoj a možnost profesního růstu – vzdělávání, supervize
  • nástup duben 2017, případně dle domluvy

V případě Vašeho zájmu o nabízenou pracovní pozici zašlete prosím svůj životopis nejpozději do 24. 3. 2017 na c.Ey47a7TbzBZ1.gc8m%C1.7~bGkO1p.

Pohovory s vybranými uchazeči proběhnou v termínu od 29.3. do 31.3.2017.

Více informací o naší službě najdete na http://celsuz.cz/odborne-socialni-poradenstvi/ .

Organizace si vyhrazuje právo vyhlásit nové výběrové řízení, pokud nebude vybrán/a vhodný/á kandidát/ka. Vaše osobní údaje budou zpracovány a uchovány v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Organizaci můžete kdykoli požádat o smazání nebo opravu osobních údajů.