25. výročí DCHB

Provozář/-ka v Domově pokojného stáří Kamenná

Místo výkonu: Kamenná 29, Brno
Typ vztahu: Plný úvazek
Nástup: ihned nebo dle dohody
Výběrové řízení: Ano

Popis pracovního místa – náplň práce

  • zajišťování provozu a údržby budovy a jejího okolí
  • drobné opravy a úpravy (zámečnické, elektrikářské, instalatérské, natěračské, zahradnické práce),
  • organizace prováděných prací a vedení malého týmu (uklízečky, pradleny)
  • čištění a údržba příjezdové komunikace, volných ploch zařízení
  • nákup potřebného materiálu
  • zajištění dobrého technického stavu služebního automobilu
  • obsluha plynové kotelny
  • zajišťování podkladů pro zpracování návrhu finančního rozpočtu a spolupráce při projednávání smluv s dodavatelskými a projektovými organizacemi,
  • přebírání dodávek a provedených prací
  • zajišťování dodržování programu odpadového hospodářství,
  • organizace BOZP A PO pro zaměstnance a školení řidičů

Požadujeme:

  • Technickou a manuální zručnost
  • Řidičský průkaz – aktivní řidič
  • Znalost práce na PC - MS Word, Excel
  • Předpoklady k samostatné i týmové práci
  • Organizační schopnosti
  • Kreativitu, komunikativnost

Nabízíme:

  • Zajímavou a kreativní práci
  • Zázemí velké a stabilní organizace
  • Možnost uplatňovat a rozvíjet vlastní nápady
  • 25 dní dovolené

Pokud vás nabídka zaujala, pošlete svůj profesním životopis a motivační dopis

do 13. 8. 2017 na adresu: WgqBVZ2k78IsT9enW7c-SbdgT-uk87j7T-M.