25. výročí DCHB

Sociální pracovník/ - ce s cizinci

Místo výkonu: tř. Kpt. Jaroše 9, Brno
Nástup: 17. července
Výběrové řízení: Ano

Nevládní nezisková organizace Diecézní charita Brno, služba Celsuz – Služby pro cizince hledá do svého týmu novou kolegyni / nového kolegu na pozici sociální pracovník/ice s cizinci.

Náplň práce:

  • poskytování odborného sociálního poradenství v oblasti pobytové a sociální problematiky
  • práce v terénu – doprovody klientů na úřady a další instituce
  • účast na poradách, intervizích a supervizích
  • administrativní práce související s poskytováním služby

Požadujeme:

  • základní orientaci v pobytové problematice a systému sociálního zabezpečení nebo motivaci se v této oblasti vzdělávat
  • vzdělání sociálního pracovníka dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách
  • znalost anglického jazyka na komunikační úrovni
  • znalost ruského nebo ukrajinského jazyka výhodou (není podmínkou)
  • trestní bezúhonnost
  • spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost ve výkonu své funkce
  • dobrá znalost práce na PC
  • výhodou je praxe na pozici sociálního pracovníka/sociální pracovnice

Nabízíme:

  • práci na hlavní pracovní poměr 0,8-1,0 úvazku (do konce roku 2017, s výhledem prodloužení)
  • příjemné pracovní prostředí, dobré technické zázemí a přátelský kolektiv
  • smysluplnou, zodpovědnou a samostatnou práci
  • osobní rozvoj a možnost profesního růstu – vzdělávání, supervize
  • nástup 17. 7., případně dle domluvy

V případě Vašeho zájmu o nabízenou pracovní pozici zašlete prosím svůj životopis nejpozději do 16.6.2017 na c.Ey47a7TbzBZ1.gc8m%C0hf-5prRb~lW5pJ.

Pohovory s vybranými uchazeči proběhnou v termínu od 19.6. – 30.6.2017.

Více informací o naší službě najdete na http://celsuz.cz/sluzby-pro-cizince/ .

Organizace si vyhrazuje právo vyhlásit nové výběrové řízení, pokud nebude vybrán/a vhodný/á kandidát/ka. Vaše osobní údaje budou zpracovány a uchovány v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Organizaci můžete kdykoli požádat o smazání nebo opravu osobních údajů.