25. výročí DCHB

Sociální pracovník/ice na HPP - Diecézní charita Brno - CELSUZ

Místo výkonu: tř. Kpt. Jaroše 9
Typ vztahu: Plný úvazek
Nástup: duben 2017
Výběrové řízení: Ano

Nevládní nezisková organizace Diecézní charita Brno, služba Celsuz – Sociální rehabilitace hledá do svého týmu novou kolegyni / nového kolegu na pozici sociální pracovník/ice. Jedná s o práci, která pomáhá osobám s duševním onemocněním.

Osobnostní předpoklady, které u Vás budeme hledat:

  • Zájem o práci s lidmi s duševním onemocněním
  • Ochotu a schopnost pracovat týmově
  • Chuť se učit ve své práci novému a nebát se nové vyzkoušet
  • Schopnost sdělit svůj názor a respekt k názorům ostatních
  • Schopnost vidět pozitiva a možnosti v situacích, kde to není na první pohled snadné
  • Dovednost najít a vhodně předat informace
  • Přehled v běžných důležitých oblastech lidského života - mezilidské vztahy, bydlení, finance, seberealizace, práce apod. a připravenost o těchto oblastech vést rozhovor s klienty

Náplň práce:

  • individuální sociální práce s uživateli služby na pracovišti i v terénu (Brno a jeho okolí)
  • navazování a udržování dalších zdrojů pomoci v životní situaci klienta
  • zodpovědnost za individuální plánování
  • účast na poradách, intervizích a supervizích
  • administrativní práce související s poskytováním služby

Požadujeme:

  • orientaci v možnostech pomoci osobám s duševním onemocněním nebo motivaci se v této oblasti vzdělávat
  • vzdělání sociálního pracovníka dle zákona 108/2006 Sb., o sociálních službách
  • trestní bezúhonnost
  • spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost ve výkonu své funkce
  • dobrá znalost práce na PC
  • výhodou je praxe na pozici sociálního pracovníka/sociální pracovnice nebo v sociálních službách

Nabízíme:

  • práci na 1,0 úvazek (do konce roku 2017, s výhledem prodloužení)
  • příjemné pracovní prostředí a dobré technické zázemí
  • přátelský kolektiv
  • smysluplnou, zodpovědnou a samostatnou práci
  • osobní rozvoj a možnost profesního růstu – vzdělávání, supervize
  • nástup duben 2017, případně dle domluvy

V případě Vašeho zájmu o nabízenou pracovní pozici:

  1. Zašlete prosím svůj životopis nejpozději do 24.3. 2017 na c.Ey47a7TbzBZ1.gc8m%C1.7~bGkO1p.
  2. Napište motivační dopis, ve kterém se představíte a objasníte svoji motivaci pro práci v nabízené pozici a co je pro Vás při pomáhající práci s lidmi důležité.

Více informací o naší službě najdete na http://celsuz.cz/socialni-rehabilitace/.

Organizace si vyhrazuje právo vyhlásit nové výběrové řízení, pokud nebude vybrán/a vhodný/á kandidát/ka. Vaše osobní údaje budou zpracovány a uchovány v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Organizaci můžete kdykoli požádat o smazání nebo opravu osobních údajů.