Výstava klientky Domova sv. Markéty ukázala ženy ve všech spirituálních podobách

Výstava Podoby ženy

Některé hýří barvami, jiné oplývají ladnými detaily a ostatní jen naznačují, co se za nimi skrývá. Takové jsou obrazy, které si mohli lidé prohlédnout na výstavě s názvem Podoby ženy, která se uskutečnila od 14.1. do 3.2. v Kavárně Anděl v Grohově ulici.

Výstava byla výjimečná nejen svým něžným a rozmanitým tématem ženského půvabu, síly a odhodlání. Byla to také premiérová výstava s vernisáží Lenky Fojtové, malířky, výtvarnice, maminky dvou chlapců a klientky Domova sv. Markéty.

Malířka Lenka FojtováMalířka Lenka Fojtová během vernisáže představila jednotlivé obrazy a jejich příběhy a prozradila zdroje své inspirace. „Pro mne jsou obrazy způsobem, jak se otevřít světu, jak předat svoje nápady a zároveň čerpat energii, které se mi někdy kvůli péči o nemocného syna nedostává,“ zmínila autorka.

Na vernisáži výstavy zahrála kapela Antikoncepce, které srdečně děkujeme za příjemný hudební zážitek. Děkujeme také kolektivu Kavárny Anděl za to, že se postarali o příjemný průběh vernisáže.

Pokud se Vám některý z obrazů na fotografiích zalíbí a chcete jím ozdobit třeba vlastní stěnu, neváhejte nás kontaktovat!