Tříkráloví poslové

Natáčení ČT

21. ročník Tříkrálové sbírky bude jiný

 

I pro naši sbírku přináší aktuální situace nové výzvy, kvůli kterým hledáme nová řešení a cesty, jak šířit tříkrálové poselství. 

Jak se stát poslem Tříkrálové sbírky

  • Dejte najevo, že podporujete Tříkrálovou sbírku a natočte o tom krátké video, které nám pošlete. Inspirací může být video Jana Čenského s jeho podporou naší sbírky Koláč pro hospic: https://www.facebook.com/225799694286404/videos/7089042263718904
  • Zpíváte rádi? Zazpívejte koledu My tři králové, natočte se u toho na video a to nám pošlete.
  • Máte jiný nápad? Skvělé! Kreativitě se meze nekladou a my budeme moc rádi, když vás tři králové inspirují jakýmkoliv způsobem.

Videa budeme v průběhu Tříkrálové sbírky 1. – 24. ledna 2021 sdílet online. Budeme moc rádi, když i vy je na svých kanálech nasdílíte.

#trikralovyposel #tksposel #koledujuprotks #jsemking #trikralovasbirka2021 #tks2021 #tksbrno

Proč se stát poslem Tříkrálové sbírky

  • Stanete se součástí akce s dvaceti letou tradicí. Tříkrálová sbírka spojuje tisíce lidí dobré vůle napříč generacemi.
  • Rozdáte radost dalším lidem, kteří se na sbírku těší. Rozšíříte komunitu svých fanoušků o další lidi z Tříkrálové rodiny.
  • Svým zapojením přispějete k tomu, že Diecézní charita Brno bude moci profesionálně pomáhat lidem v krizi, seniorům, nevyléčitelně nemocným a umírajícím, lidem s postižením, maminkám s dětmi v tísni, lidem bez domova a mnoha dalším. Peníze získané ze sbírky jsou totiž důležitou součástí a umožňují Charitě rozvíjet své služby pro více než 50 tisíc lidí.

Kontaktní osoba: