Podmínky darování přes platební bránu

Online darování (kartou či bankovním převodem) na webu www.brno.charita.cz je umožněno prostřednictvím platební brány Pays, kterou pro Charitu Česká republika, jejíž součástí je i Diecézní charita Brno – Služby Brno, zprostředkovává Česká spořitelna. Platební údaje odkazují na účet brány Pays, přijaté platby jsou následně zasílány přes Českou spořitelnu na koncový sbírkový či dárcovský účet Diecézní charity Brno – Služby Brno. Služba je zpoplatněna, na sbírkový účet či dárcovský účet přijde váš dar ponížený o poplatek ve výši cca 1,5 % z darované částky.

V případě nesrovnalostí (spletli jste se ve výši darované částky, chcete změnit vybraný účel daru, nezadali jste správně údaje o vaší osobě, chcete řešit potvrzení o daru atd.) nás kontaktujte na: darci@brno.charita.cz. Na vrácení daru poukázaného na veřejnou sbírku a použitého v souladu s účelem uvedeným v osvědčení sbírky neexistuje právní nárok. Diecézní charita Brno – Služby Brno si váží všech dárců a je připravena případný požadavek řešit ke spokojenosti obou stran.

V případě, že zvolíte možnost opakovaného daru, bude pravidelně jednou za měsíc automaticky provedena platba z vašeho účtu/platební karty v hodnotě, kterou jste zvolili. V případě, že budete chtít opakovanou platbu zrušit, kontaktujte provozovatele platební brány Pays.

Klikni pro informace o zrušení opakované platby 

Pokud poskytovatel platební brány Pays nereaguje na Váš požadavek, kontaktujte náš Servis pro dárce

Klikni pro kontakty na servis pro dárce